Kontakt serwis telefonów Lublin

Skontaktuj się z nami w celu naprawy Twojego urządzenia już teraz.


Wszystkie telefony nasz serwis naprawia bez utraty danych

Każdy kto korzysta z telefonu posiada w swoim smartfonie mnóstwo aplikacji, zdjęć, kontaktów i innych danych. Smartfony to urządzenia dzięki którym możemy dzwonić i mieć stały kontakt z każdym kto posiada telefon. Telefony jak to na urządzenia stworzone przez człowieka nastało mogą ulec uszkodzeniu zarówno w wypadku jak i wyniku częstych kontaktów z ziemią - dlatego wiele klientów pyta nas czy naprawa telefonu bez utraty danych zawartych w telefonie w naszym serwisie jest możliwa? Czy gdy nasz telefon ulegnie uszkodzeniu to czy możemy mieć dostęp do naszych danych po naprawie telefonu? Jako iż jesteśmy doświadczonymi specjalistami w tej dziedzinie jesteśmy w stanie większość usterek wyeliminować bez konieczności kasowania danych zawartych w dane które są zawarte w telefonie.

Serwis telefonów

Obsługujemy również wszystkie inne miasta i dzielnice w Polsce

Wystarczy wysłać urządzenie na nasz adres z miejscowości takich jak:

Bemowo, Białołęka, Bielany, Mokotów, Ochota, Praga-Południe, Praga-Północ, Rembertów, Śródmieście, Targówek, Ursus, Ursynów, Wawer, Wesoła, Wilanów, Włochy, Wola, Żoliborz, Piaseczno, Ostrołęka, Nowy dwór Mazowiecki, Koło, Siedlce, Pruszków

Następnie urządzenie naprawimy i odeślemy na adres wskazany przez Ciebie! Skontaktuj się z nami jeśli chcesz skorzystać z usługi naprawy telefonu z innej miejscowości niż Lublin.

1 Maja 29

Ulica

20-410 Lublin

Miasto

539 999 519

Telefon

Kontakt z nami

  • Ulica 1 Maja 29, 20-410 Lublin

  • Telefon: 539 999 519

  • kontakt@mobile-phone.pl