Zadzwoń 539999519 Wskazówki dojazdu

Smartfony do działania wymagają baterii.

Oct 21, 2022

Smartfony do działania wymagają baterii.

Baterie w nowoczesnych telefonach muszą zajmować jak najmniej miejsca i uniemożliwiać użytkownikom samodzielny dostęp do baterii poprzez otwarcie tylnej obudowy. Obecnie wymiana baterii, a także zmiana szkła smartfona czy wejścia ładowarki, wymaga dostępu do serwisu telefonicznego.

Sposób ładowania baterii ma również duży wpływ na jej kondycję. Po pierwsze, pamiętaj, aby używać oryginalnej ładowarki dołączonej do telefonu. Baterie używane w smartfonach najlepiej ładować często i krótko. Nie czekaj, aż bateria zostanie całkowicie rozładowana, zanim ją w ...

Wyświetlacz w smartfonie niezbędny element urządzenia

Oct 20, 2022

Różne rodzaje wyświetlaczy.

Sposób, w jaki poszczególne firmy nazywają swoje wyświetlacze, często ma związek z konfiguracją subpikseli. Domyślnie każdy piksel składa się z czerwonego, zielonego i niebieskiego subpiksela. Zmiana ich jasności niezależnie od siebie daje różne kolory. Gdy wszystkie subpiksele są w pełni podświetlone, wyświetlany jest kolor biały.

Powyższe porównanie technologii ekranowych to oczywiście tylko wyliczenie ich zalet, wad i właściwości użytkowych. W takim podsumowaniu ekrany AMOLED zawsze spisują się bardzo dobrze, więc urządzenie z takim wyświetlaczem prawdopodobnie n...

Metody ładowania telefonów i tabletów

Oct 19, 2022

Metody ładowania telefonów.

Najważniejszą rzeczą do zapamiętania jest to, że ładowarka posiada końcówkę kompatybilną z wejściami telefonu. Używając niewłaściwych wskazówek, możemy nawet uszkodzić nasze telefony. Najlepiej nie używać smartfona podczas ładowania, dzięki czemu bateria będzie ładowana szybciej. Po zakończeniu cyklu ładowania smartfon należy odłączyć od ładowarki. Ciągłe ładowanie może znacznie skrócić żywotność baterii. To samo dotyczy rozładowania telefonu komórkowego. Poziom energii nie powinien spaść poniżej 20%, dlatego najlepiej ładować telefon bardziej.

Teraz, gdy już wiesz,...

Najlepszy telefon komórkowy w Polsce

Oct 01, 2022

Wybór najlepszego telefonu komórkowego to trudne zadanie. Większość ludzi chce telefonu, który jest łatwy w obsłudze i ma wiele przydatnych funkcji. Większość telefonów jest w stanie łączyć się z ludźmi, aplikacjami i informacjami. Najlepsze telefony są również wystarczająco mocne, aby wykonywać codzienne zadania. Smartfony stały się tak zaawansowane, że większość ludzi ma trudności z używaniem zwykłych telefonów. Istnieje jednak wiele solidnych opcji dla tradycyjnych urządzeń mobilnych.

Smartfony znacznie lepiej łączą ludzi i wykonują codzienne zadania niż zwykłe telefony. Ludzie używają apli...

Naprawa Xiaomi Redmi Note 11S

Aug 31, 2022

Xiaomi Redmi Note 11S Naprawa

Telefon Redmi Note 11s wypuszczony w 2022 roku przez Xiaomi w Polsce potrafi ulegać awariom. Pęknięcie, uszkodzona szybka, wyświetlacz bateria czy złącze ładowania. Standard który przydarza się w poprzednich smartfonach jak i w Xiaomi Redmi Note 11S

Ile kosztuje wymiana wyświetlacza w Xiaomi Redmi Note 11S?

Wyświetlacz który zastosowano w tym modelu to AMOLED przez co koszt naprawy jest wyższy niż w przypadku wyświetlacza LCD. Mianowicie koszt wymiany wyświetlacza w Xiaomi to ok 600zł, zamiennik nie oryginalny Amoled to koszt ok 450zł

Ile kosztuje wymiana baterii ...

Huawei przedstawia niedrogiego składaka?

May 22, 2020

Ross Young, Boss Display Supply Chain Consultants, który ostatnio ugościł nas mnóstwem informacji na temat Samsunga Galaxy Note20, przywołuje teraz o Huawei. A konkretniej, o nowszych składakach.

Swoimi rewelacjami udziela się w wywiadzie udzielonym na YouTube'owym kanale GregglesTV. Opierając się informacji Younga, Huawei pracuje nad nowymi, składanymi smartfonemi z elastycznymi wyświetlaczami. Jeden - ma być po prostu kontunuatorem Mate X z ekranem składanym na zewnątrz obudowy, a kolejny ma być clamshellem.

Także jest mowa o modelu z ekranem składanym do wewnątrz.

Huawei ponoć funkcjonu...

Zaprezentowano wersje kolorystyczne modeleu Honor X10

May 21, 2020

Niedawno uzyskaliśmy zdjęcia smartfonów Honor X10 oraz ich kolorów. Będzie w czym wybierać! Ishan Agarwal poświadczył na Twitterze specyfikację i wersje kolorystyczne modelu Honor X10, który zacznie już startować 20 maja w Chinach.

O specyfikacji wiemy już z poprzednich newsów (Honor X10 - specyfikacja prosto z urzędu, Honor X10 po certyfikacji - znamy całą specyfikację, Honor X10 5G - oficjalne zdjęcia i dane), w tej chwili ukazało się parę dodatkowych zdjęć - i na żywo, i renderów, pokazujących różne wersje kolorystyczne urządzenia.

Obudowa ma być osiągalna w kolorze pomarańczowym, czarnym...

Gwarancja Europejska Huawei

May 07, 2020

Postanowienia gwarancyjne Huawei:

  1. Huawei Polska gwarantuje sprawne działanie urządzenia, na które została wydana niniejsza karta gwarancyjna pod warunkiem korzystania z niego zgodnie z przeznaczeniem i zaleceniami zawartymi w instrukcji obsługi.

  2. Gwarancja obejmuje urządzenia zaopatrzone w poprawnie wypełnioną kartę gwarancyjną. Kartę gwarancyjną uznaje się za ważną, jeżeli ma czytelny podpis i stempel sprzedawcy, czytelnie wypełnione rubryki zawierające oznaczenie urządzenia i jego numery seryjne, datę sprzedaży bez zmian i skreśleń.

  3. Okres gwarancji obejmuje 24 miesi...

Xiaomi 9 Lite Smartphone

May 07, 2020

Xiaomi 9 Lite to telefon 6,36 with z wyświetlaczem o rozdzielczości 1080x2340p. Chipset Snapdragon 710 jest sparowany z 6/8 GB pamięci RAM i 64/128 GB pamięci. Główny aparat ma rozdzielczość 48/8 / 2MP, a aparat do selfie ma rozdzielczość 32MP. Bateria ma pojemność 4030 mAh.

Podstawowe informacje

Model Xiaomi Mi9 Lite Global Version (6 GB + 64 GB) Sieć 2G: GSM B2 / B3 / B5 / B8 3G: WCDMA: B1 / B2 / B4 / B5 / B8 4G: FDD-LTE: B1 / B2 / B3 / B4 / B5 / B7 / B8 / B20 TDD-LTE: B38 / B40

Karta SIM Dual SIM Karta Dual standby, Dual Nano-SIM

Gniazdo karty 1 obsługuje kartę Nano-SIM

Gniazdo karty 2 obsł

Jak wyczyścić tłuste plamy na ekranie telefonu?

May 06, 2020

Jak wyczyścić tłuste plamy na ekranie telefonu? 1. Wytrzyj miękką bawełnianą szmatką. 2. Podczas wycierania należy wycierać w jednym kierunku, nie przykładać zbyt dużej siły, nie zaleca się wycierania w obszarze. 3. Jeśli plamy z telefonu komórkowego nie są łatwe do wycierania, użyj lekko wilgotnej bawełnianej szmatki do wycierania, uważaj, aby nie dostać zbyt dużej ilości wody. Jak wyczyścić tłuste miejsce, w którym palec ekranu telefonu komórkowego służy do dotykania i przesuwania? Olej na palcach jest wydzielany, aby zapobiec utracie wody z palców i spowodować uszkodzenie i wysuszenie. To nie jest możliwe. Do czyszczenia możesz wziąć małą butelkę z alkoholem medycznym (75%), spryskać ręcznikiem papierowym i wytrzeć tyle, ile chcesz. Stężenie alkoholu około 30% jest wystarczające do czyszczenia ekranu, a 75% można również sterylizować.